برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق آذربایجان غربی در بوکان

02

جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق آذربایجان غربی در بوکان برگزار شد.

در این جلسه محمد امین زاده فرماندار شهرستان بوکان، مشکلات تصفیه‌خانه، خط دوم انتقال آبرسانی و مجتمع 165 روستایی را از جمله مطالبات در حوزه آب و فاضلاب برشمرد و از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی و  امور آب و فاضلاب بوکان به لحاظ پای کار بودن برای حل مشکلات روستاهای ینگیجه و گل‌بهی قدردانی کرد.
رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی نیز در این جلسه با تشریح اقدامات انجام شده توسط شرکت و آب و فاضلاب استان، از  آماده شدن طرح تکمیل و توسعه تصفیه خانه و اقدامات انجام شده برای مکان‌یابی برای تصفیه‌خانه جدید خبر داد.
لطیف خوش سیرت همچنین از در اولویت قرار گرفتن سه طرح شهرستان بوکان برای جذب اعتبار در سفر ریاست جمهوری به استان خبر داد و اظهار داشت: با برنامه‌ریزی های انجام شده، امید می رود مشکلات تصفیه‌خانه بوکان در کوتاه مدت مرتفع شود.
در ادامه این جلسه نماینده شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی  و مدیریت و کارکنان امور آب و فاضلاب بوکان برای مدیریت بحران در تابستان گذشته و تلاش شبانه‌روزی برای ارائه خدمات به شهروندان قدردانی کرد.
انور حبیب‌زاده، مشکل تصفیه‌‌خانه بوکان را بسیار حساس و اولویت‌دار دانست و ضمن درخواست رسیدگی ویژه به این مشکل، از جذب اعتبارات بصورت قطره‌چکانی به پروژه‌های آب و فاضلاب شهرستان بوکان انتقاد کرد.

 

تصاویر