پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

01

لطیف خوش سیرت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

ای شهیدان ، عشق مدیون شماست / هرچه ما داریم از خون شماست
ای شقایق ها و ای آلاله ها / دیدگانم دشت مفتون شماست . . .

هفته دفاع مقدس ، یادآور حادثه‌ای عظیم و به بار نشستن نتایجی عظیم تر در سیر انقلاب ملت ماست و هیچ گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد  ( مقام معظم رهبری)
دفاع مقدس یادآور رشادت ها و از خود گذشتگی بزرگ مردانی است که در حساس‌ترین برهه تاریخ معاصر ایران اسلامی به فرمان ولی فقیه زمان و با تاسی از نهضت عاشورا و کربلا جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته و با اهدای خون خود به بالاترین مقصد کمال انسانی نایل گشتند و ملت ایران عزت و افتخار امروز خود را در عرصه جهانی متاثر از خون پاک شهدا می داند.
بی تردید بزرگ ترین دستاورد دفاع مقدس، خودباوری ملت ایران است که در سایه اتکاء به پشتوانه معنوی و میراث گرانبهای حاصل از خون هزاران شهید گلگون کفن با عشق به وصل الهی حاصل آمد.
بر خود لازم می دانیم در سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس با شهدا و امام شهیدان و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نموده  و در جهت  آرمان های  بلند شهدا  و ارزش های  الهی و تمامیت ارضی کشور از پای ننشینیم و نسل جدید را با تفکرات شهدا و ارزشهای دفاع مقدس آشنا نماییم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به عموم کارکنان ، ایثارگران، جانبازان، آزادگان شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی و خانواده معزز شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون شهدا را برای همگان مسئلت دارم.

 

تصاویر